Iedere maand ontvangt u Aftersales Magazine en dagelijks kunt u het laatste nieuws lezen op onze website. Soms is het prettiger om een rustig plekje op te zoeken en een goed boek erbij te nemen over een interessant onderwerp. Zoals een verzameling boeken over onderdelendistributie, de bandenhandel, de aftermarket en de schadesector.

Aftersales Book deel 4

Voor de autobranche is 2013 niet vriendelijk begonnen, maar dat geldt voor meer branches. De schadebranche is niet uniek, niet binnen de autobranche en niet in de economische realiteit van 2013. Het ambachtelijk vakmanschap raakt verweven met het high tech van de autotechniek, maar ook met volbloed ondernemerschap. Lees in Aftersales Book 4 over de sector, van opdrachtgever tot uitvoerder.

Eerder verschenen

Eind vorig jaar verscheen het Aftersales Book 3 over de strijd om de werkplaatsklant. “Het is een Carmageddon”, verwoordde Fiat-topman Sergio Marchionne de huidige Europese marktomstandigheden. Ook van deel 2 over de bandenhandel en deel 1 over inspiratie uit buitenlandse onderdelenlogistiek kunt u een hoofdstuk online lezen op aftersalesbook.nl. Deel 1 t/m 4 (100 pagina’s per deel) zijn verkrijgbaar voor 99 euro.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 april 2026
Software bepaalt de toekomst van de autosector
24 april 2026
Euromaster wordt landelijke montagepartner BandenConcurrent
24 april 2026
VZR: Volkswagen ID.7 Tourer EV van het jaar 2026
24 april 2026
Porsche verkoopt aandeel in Bugatti Rimac
24 april 2026
Non-conformiteit: juridisch topic nummer 1 in de autobranche
23 april 2026
Autoverkopen Europa 2026: EV groeit, hybride blijft dominant
Meest bekeken berichten
Recente reacties