Martin Schilder Autobedrijven en Dekker Autogroep stappen samen in de distributie van banden en originele fabrieksonderdelen van Ford, Volkswagen, Audi, Seat en Skoda. De Banden Express is de logistiek partner.

André Hakhof, aftersalesmanager van Dekker Autogroep: “De Banden Express verzorgt voor een groot deel de distributie van onze originele Ford onderdelen. Tijdens de leveringen kwamen wij met enige regelmaat ook de onderdelenbussen van Martin Schilder tegen. Wij de originele Ford onderdelen, zij de originele onderdelen van Volkswagen, Audi, Seat en Skoda. Wij reden tot voor kort letterlijk achter elkaar aan. Onze interne routes, leveringen aan onze eigen vestigingen en schadebedrijven, gaan we nu met elkaar delen.”

De regionale routeservice wordt verzorgd door De Banden Express. Jacob Zoutewelle, algemeen directeur: “Met meer dan 45 bestelbussen staan wij tot wel vier maal per dag met onze banden en de bestellingen van Dekker Autogroep en Martin Schilder Autobedrijven bij de klant voor de deur. Doordat wij met vaste routes en aflevertijden werken weet de klant altijd precies wanneer de bestelling uitgeleverd gaat worden.”

Grossier

Michel Schilder: “In eerste instantie leggen we onze focus op de logistieke samenwerking, maar een samenwerking als onderdelengrossier sluiten wij niet uit. We hebben al ideeën over een gezamenlijke marketing en onderdelenverkoop. In de toekomst willen wij onze gezamenlijke propositie en service verder uitbreiden.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 januari 2026
Ramon Lingen stapt in bij Van der Wijngaart & Partners
2 januari 2026
Bestelwagenmarkt stort in
2 januari 2026
Registraties 2025: Verschuivingen in beeld
2 januari 2026
Meer te halen bij carwashklant
1 januari 2026
Decemberverkoop stijgt met 31,9 procent, trekt jaar in de plus
31 december 2025
Autotaalglas Ster van het Jaar naar Weert
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Eric on Bestelwagenmarkt stort in: “Schandalig die overheidsmaatregelen. Vooral omdat er voor landelijk opererende bedrijven gewoon geen alternatief is. Dat de overheid dit voor de…jan 2, 12:33
  • Eric on Genomineerd voor de sloop?: “Interessanter zou ik vinden wat het percentage auto’s is per merk en model wat nu nog rijdt ten opzichte van…nov 6, 17:23
  • Barend Luiting on Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek: “Dankjewel, Peter!okt 6, 15:48
  • peter lepage on Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek: “Goedemorgen. Wat een goed idee! Ik denk dat er belangrijke behoefte is aan een vakkundig technisch blad. Heel veel succes…okt 2, 10:17
  • Eric on ‘Remblokken met asbest op Ali Express’: “Handel met dit soort dictaturen moeten we geheel stoppen. Naast allerlei veiligheids- en milieurisico’s geeft het oneerlijke concurrentie en moeten…aug 12, 10:03