Test-, inspectie- en certificeringsinstantie Dekra heeft de Portugese testorganisatie Mastertest overgenomen, inclusief elf keuringsstations.

Dekra opereert sinds 2016 in Portugal met drie eigen keuringsstations. Voor het eind van het jaar opent Dekra er nog drie.

Voertuiginspecties

Bij Mastertest werken circa 110 mensen. In 2016 had het bedrijf een omzet van meer dan 9 miljoen euro. Mastertest voert jaarlijks ruim 300.000 voertuiginspecties uit. “Met het betreden van de Portugese markt in 2016 hebben we ons tot doel gesteld binnen vier jaar op te klimmen tot de top 3 van testorganisaties voor voertuiginspecties in Portugal. De acquisitie van Mastertest brengt ons een grote stap dichterbij dit doel”, zegt Clemens Klinke, lid van de Raad van Bestuur van Dekra en hoofd van de business unit Automotive.

Portugese markt

In 2014 werd de Portugese markt opengesteld voor nieuwe licenties en testorganisaties voor periodieke keuringen. Dekra is al meer dan 25 jaar actief in Portugal met onder andere diensten in de markt voor tweedehands auto’s.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
7 november 2025
IVA-studenten bezoeken China
7 november 2025
Minder omzet, meer winst Nexen
7 november 2025
Sales versus aftersales
6 november 2025
Auto Prof 2026 groter dan in 2025
6 november 2025
AutoScout24: Prijs occasion stijgt weer
6 november 2025
Genomineerd voor de sloop?
Meest bekeken berichten
Recente reacties