Ruim een zesde van de Bovag-autoverhuurbedrijven heeft al elektrische auto’s (EV) in zijn verhuurvloot. Binnen een jaar zal een derde van de verhuurbedrijven een EV kunnen leveren.

Het Nederlandse wagenpark telde eind maart 1.418 elektrische personenauto’s. Op een wagenpark van ruim acht miljoen voertuigen nog een heel bescheiden aantal. Ruim zeventien procent van de 400 bij Bovag aangesloten autoverhuurbedrijven heeft een elektrische auto in de huurvloot. Elf procent experimenteert met elektrische scooters in de verhuur.
De autoverhuurbedrijven voorzien dat het percentage verhuurders met EV binnen een jaar stijgt naar 35 procent en binnen twee jaar zal meer dan de helft van de Bovag-verhuurders elektrische auto’s aanbieden.

Robert van Almkerk, manager Bovag Verhuurbedrijven: “Beschikbaarheid van elektrische huurauto’s geeft bedrijven die overwegen elektrische auto’s in te zetten de kans hun werknemers er kennis mee te laten maken. Ook particulieren met interesse in een EV kunnen via een huurauto laagdrempelig kennismaken met deze innovatie.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 december 2025
Plan je moment!
12 december 2025
Ruim 100 euro verschil in kosten van laden
12 december 2025
Niet gedeeld, wel zelfrijdend
12 december 2025
Revisie krijgt eindelijk de aandacht die het verdient
11 december 2025
‘Voorkeur voor originele onderdelen daalt’
11 december 2025
Vijftig tinten aftersales
Meest bekeken berichten
Recente reacties