Dispatch Nederland, Allianz Nederland en Autotaalglas hebben onlangs het schademanagementsysteem Dispatch Glas in gebruik genomen. Dispatch Glas is een nieuw systeem voor de afhandeling van ruitschade, waarmee glasherstelbedrijven declaraties rechtsreeks kunnen indienen bij aangesloten verzekeraars. Tevens kan de glasdekking getoetst worden op de polis van de verzekerde.

Verzekeraars willen al langer duidelijk inzicht krijgen in de kosten van ruitherstel en –vervanging. De facturen kunnen met Dispatch Glas op een uniforme en efficiënte manier administratief verwerkt worden. Het schademanagementsysteem kan eenvoudig geïntegreerd worden in de backofficesysteem van het glasherstelbedrijf.

De komende maanden zal Dispatch Glas verder uitgerold worden bij onder meer Kwik-Fit, Glasgarage en Carglass. De overige deelnemende verzekeraars als Achmea en Univé zullen ook van het systeem gebruik gaan maken.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 november 2025
Nieuwe cao banden- en wielenbranche
27 november 2025
Ayvens: kabinetsbeleid remt EV-transitie
27 november 2025
Groeien in een verzadigde markt
26 november 2025
Vrooam van LKQ naar Autodistribution
26 november 2025
Tenaamstellen of schorsen alleen met rijbewijs
26 november 2025
De 6 beloftes van JAMES Autoservice
Meest bekeken berichten
Recente reacties