Een spontane donatiecampagne via Facebook heeft al zo’n 2700 euro aan giften opgeleverd. Doel van de actie is om de familie Van Graas te helpen nadat een brand afgelopen donderdag hun autobedrijf in de gemeente Schagen vernielde.

De actie is een initiatief van Salon Warmerdam dat bedoeld is als steuntje in de rug na de verwoestende brand afgelopen week. Eigenaresse Warmerdam roept op tot doneren via de eigen Facebookpagina en de actiepagina op de landelijke site doneeractie.nl

Asbest

Het getroffen bedrijf in ’t Zand, Van Graas en Struik, is een universeel bedrijf dat behalve auto’s ook fietsen en scooters als aandachtsgebied heeft. Bovendien is er een Tinq tankstation op de locatie. Bij de brand is asbest vrijgekomen wat leidde tot evacuatie van omwonenden.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
27 april 2026
Software bepaalt de toekomst van de autosector
24 april 2026
Euromaster wordt landelijke montagepartner BandenConcurrent
24 april 2026
VZR: Volkswagen ID.7 Tourer EV van het jaar 2026
24 april 2026
Porsche verkoopt aandeel in Bugatti Rimac
24 april 2026
Non-conformiteit: juridisch topic nummer 1 in de autobranche
23 april 2026
Autoverkopen Europa 2026: EV groeit, hybride blijft dominant
Meest bekeken berichten
Recente reacties