Dubbeldam Groep heeft de schadeactiviteiten van TSN Carmar in Hellevoetsluis overgenomen van vervoerder Connexxion. Door de overname versterkt Dubbeldam zijn expertise in het zwaar vervoer. Na overname zijn er 120 medewerkers werkzaam bij het bedrijf.

De activiteiten en medewerkers van TSN Carmar zullen ondergebracht worden in de drie bestaande truckschadevestigingen van de Dubbeldam groep. Al deze locaties gaan de openingstijden van de werkplaatsen verder verhogen door het invoeren van een vierdaagse werkweek. Men wil zo capaciteit verhogen en de doorlooptijd verkorten. Daarnaast worden kleinere schades op locatie hersteld, door middel van twee mobiele werkplaatsen.

“”Naast het herstellen van bussen is TSN Carmar een bekende specialist in schadeherstel aan bedrijfswagens, zwaar werkmaterieel en (bulk)opleggers”, aldus Raymond Dubbeldam, directeur van de Dubbeldam Groep.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 mei 2026
Joint venture Stellantis en MSX heet Octago
27 mei 2026
EV groeit door in Europa
27 mei 2026
AkzoNobel wijst bod Nippon Paint af
27 mei 2026
Werkgevers wachten nog af met pseudo-eindheffing leaseauto
27 mei 2026
60 jaar Suzuki Nederland in ons wagenpark
26 mei 2026
Eerste allseasonband met dubbel A-label is een Vredestein
Meest bekeken berichten
Recente reacties