In navolging van de bandenspecialisten en de garagebedrijven certificeert de stichting Duurzaam Repareren nu ook schadeherstelbedrijven. AH Autoschade Herstel is het eerste schadeherstelnetwerk dat het certificatietraject ingaat.

Michael Huis, directeur AH Autoschade Herstel: “Dat steeds meer opdrachtgevers deze certificering wensen is voor ons een belangrijke drijfveer, maar niet de enige. Er is nu concreet wat ‘duurzaam’ is en daarmee een standaard in onze branche gekomen. Niet bedacht door ons of de branche maar door de markt, geïnitieerd door de overheid. Bovendien past dit naadloos in onze positionering die erop gericht is om onze klanten te helpen toegevoegde waarde te bieden.”

De verwachting is dat alle vestigingen van AH Autoschade Herstel in de komende twee maanden gecertificeerd zullen worden door de stichting.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 mei 2026
Automechanika Frankfurt 2026: emotie, beleving en jong talent
14 mei 2026
‘Omzet is geen winst’
13 mei 2026
Blanke lak Sikkens als onderdeel Optima-systeem
13 mei 2026
Succesvolle start Aumovio als zelfstandig bedrijf
13 mei 2026
Koper elektrische occasion let vooral hierop
13 mei 2026
VWE en Financial Lease Partner bundelen krachten voor samenwerking
Meest bekeken berichten
Recente reacties