Wethouder Eric Hercules van Texel heeft dinsdagmiddag een oplaadpunt voor elektrische auto’s in gebruik genomen bij Profile Tyrecenter Texel. Onder de naam Purelectric startte Profile Tyrecenter onlangs haar nieuwe strategie voor elektrische voertuigen.

De EV-strategie is erop gericht de ervaringen van het elektrische rijden breed te delen, elektrische auto’s te onderhouden en een landelijk netwerk van oplaadpunten uit te rollen.
“Twee Tesla Roadsters geven E-power aan onze nieuwe campagne. Een witte in Nederland en een rode in Vlaanderen gaan ons helpen bij de promotie van onze campagne”, aldus ceo Luc van Bussel.

Profile Tyrecenter Texel is een van de eerste franchisenemers die dit initiatief opvolgt en actief met duurzame mobiliteit aan het werk is gegaan. “Vorig jaar namen wij deel aan het project Proeftuin Texel Elektrisch Rijden met 26 ondernemers, omdat wij daadwerkelijk mee willen werken aan een duurzame toekomst en niet gaan zitten afwachten,” aldus directeur Ben Rentenaar. “Zeker op een eiland als Texel, waar de zorg voor de natuur ons met de paplepel is ingegeven.”

Profile Tyrecenter Texel beschikt inmiddels twee jaar over een honderd procent elektrische auto die de klanten mee krijgen als vervangend vervoer.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 mei 2026
Waarom mannen meer betalen voor hun autoverzekering dan vrouwen
11 mei 2026
‘Dealers verliezen duizenden euro’s door foutieve klantdata’
11 mei 2026
Hemelvaart 2026: hier wordt het druk
11 mei 2026
Verkoop nieuwe caravans trekt stevig aan
11 mei 2026
Nederland koploper in zakelijke EV’s
11 mei 2026
Tanken onder 2 euro per liter? Het kan!
Meest bekeken berichten
Recente reacties