Eurol lanceert op Autoprofessioneel en Schadeherstel Vakbeurs in Gorinchem een leenautoplan. Dit doet het bedrijf in samenwerking met John Plette van Lease Unlimited. Garagisten die meedoen verplichten zich via hun grossier tot een bepaalde jaarlijkse afname van Eurol olie.

“Het is een zeer volledig plan”, zegt Patrick Hegeman van marketing en communicatie bij Eurol. “Het is mogelijk om uit twee automerken te kiezen, het gaat hierbij om een Peugeot 107 en een Volkswagen Up. Beide merken bieden een prima complete auto die ingezet kan worden als leenauto voor het met Eurol werkende garagebedrijf.”

Vooraf wordt de financiële status van het autobedrijf getoetst door de leasemaatschappij. Zelf betaalt de grossier geen maandelijkse bijdrage aan het plan, maar wel een eenmalig vast bedrag. Eurol gebruikt dit bedrag voor (marketing)acties rondom het leenautoconcept.

Taco Sprenger, marketingmanager bij Eurol: “Gedurende de looptijd van het contract, dat is drie of vijf jaar, draagt de klant een opslag per liter af. Dat spaarbedrag komt vrij aan het einde van de leaseduur en fungeert als financieel restant om de leenauto aan te kunnen schaffen.”

Gea Automaterialen in Emmen sloot vrijdag 24 februari 2012 als eerste grossier een overeenkomst af voor het nieuwe leenautoplan. Binnen het klantenbestand van Gea gaan vier autobedrijven naar keuze een Peugeot 107 of Volkswagen Up leasen. De wagens worden aangekleed met de logo’s en gegevens van het betreffende autobedrijf.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
22 januari 2026
ANWB Wegenwacht: accu blijft grootste oorzaak van pech
22 januari 2026
Auto-inbraken dalen, maar onderdelen worden steeds vaker gestolen
22 januari 2026
Auto Prof 2026 groter en beter
21 januari 2026
In deze Nederlandse stad moet je extra oppassen voor bestuurders onder invloed
21 januari 2026
Snap-on presenteert nieuwe TRITON diagnosetester
21 januari 2026
TomTom: Den Haag filehoofdstad van Nederland
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Peter Hoogeveen on Een overwinning zonder glans: “Nog nooit zo’n anti auto, pro klimaat activistisch stukje gelezen, waardeloos!!!jan 21, 11:41
  • Paul Broos on Een overwinning zonder glans: “Goed verhaal Jos. ‘Fabrikanten worden dus nog steeds ‘verplicht’ te investeren in meerdere aandrijvingstechnologieën.’ is een terechte observatie. Zo zal…jan 21, 10:35
  • lucas stamos on Clarios/Varta versterkt Benelux-team: “het grappige is nog, dat die rechter mijn vader is, trots op hem!jan 5, 12:57
  • Eric on Bestelwagenmarkt stort in: “Schandalig die overheidsmaatregelen. Vooral omdat er voor landelijk opererende bedrijven gewoon geen alternatief is. Dat de overheid dit voor de…jan 2, 12:33
  • wim on Omvangrijke fraude bij schadeherstel: “je wordt geadviseerd om contact op te nemen met je verzekeraar alleen zijn die nooit te bereiken alleen met een…dec 29, 10:22