Euromaster opent zaterdag 8 oktober in Den Haag haar nieuwe pand. Daarbij krijgen de eerste 25 klanten uit die stad twee banden gratis die in de vestiging op voorraad zijn. De actie geldt alleen voor particulieren met een personen- of bestelauto.

De bandenspecialist verhuist van de Wegastraat naar de Oude Middenweg 205, omdat het op zoek moest naar grotere huisvesting. De opslagcapaciteit voor banden is nu fors vergroot en alle apparatuur is vernieuwd.

Euromaster in Den Haag is het tweede Lease Service Point tijdens de Bandenwisselweken voor winterbanden. Het filiaal in Nieuwegein wist vorig jaar honderd wissels op één dag in één vestiging te realiseren. Dat betekent dat er iedere vijf minuten een auto onderhanden is genomen, waarmee Euromaster destijds een record neerzette.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
25 maart 2026
Nieuwe opzet voor IBIS Global Summit 2026
25 maart 2026
LKQ moet efficiencyslag maken
25 maart 2026
41 procent EV-rijders laadt tijdens piekuren op stroomnet
25 maart 2026
Nieuwe vloeistoffen Eurol voor EV en hybride
25 maart 2026
Vergunning voorkomt geen rechtszaak
24 maart 2026
Van Poelgeest BMW nieuwe hoofdsponsor BMW Racing Cup
Meest bekeken berichten
Recente reacties