Elektrische auto’s zullen nooit meer dan 30 procent van de markt uitmaken. Dat heeft Akio Toyoda, de voorzitter van de Japanse autofabrikant Toyota, gezegd in een business meeting, aldus de website van de Belgische krant Het Nieuwsblad.

“Een miljard mensen in de wereld leven zonder elektriciteit. Hun keuzes en transportmogelijkheden beperken door dure auto’s te bouwen is niet het antwoord”, noteert Het Nieuwsblad uit de mond van Toyoda. “De klanten – en niet de politici of regelgeving – moeten die beslissing nemen.

Waterstof

Op de Tokyo Auto Salon 2024 zei Akio Toyoda al dat hij nog voldoende toekomst ziet voor de auto met een interne verbrandingsmotor. Volgens persbureau Nikkei maakte Toyoda op de beurs een project bekend voor de ontwikkeling van nieuwe verbrandingsmotoren, waaronder een motor met waterstof als brandstof, die bijgevolg geen CO2 uitstoot.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 juli 2025
Soeterwold Automotive naar Menno Broers
4 juli 2025
An Dams bestuurder Profile International
4 juli 2025
Het verlangen naar duidelijkheid
3 juli 2025
All-seasonband General Tire voor suv
3 juli 2025
AkzoNobel met Solera in datagestuurde duurzaamheid
3 juli 2025
Totale occasionverkoop H1 stijgt 4,2 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties