Bandenfabrikant Falken Nederland, onderdeel van Tyre Trading International uit Numansdorp, heeft onlangs met haar grootste afnemers een bezoek gebracht aan haar fabriek in Amato City, Thailand. Het hoofddoel van de zesdaagse reis was een blik te bieden in het SUN-systeem, het moderne productiesysteem voor Falken-banden.

Het systeem stelt Falken in staat om binnen vier weken 400 verschillende maten te produceren. SUN voldoet aan alle ISO 9001-normen en heeft een productiecapaciteit van 110.000 banden per dag.

Met het leveringsprogramma van Falken kan 93 procent van de vervangingsmarkt worden ingevuld. In 2012 wordt het leveringsprogramma nog verder uitgebreid. Het bedrijf vindt het belangrijk om te investeren in duurzame klantenrelaties, te plannen en doelstellingen bij te sturen aan de hand van de markttendens.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 april 2026
AutoTechnica dankbaar voor ruim 30.000 bezoekers
14 april 2026
Aisin breidt Advics-portfolio remschijven uit
14 april 2026
Eerste AD Experts openen via Hofland automateriaal
14 april 2026
Free2move zet nog eens 40 elektrische Opels in Amsterdam
14 april 2026
Trendrapport duurzame mobiliteit 2026: ondernemers twijfelen
14 april 2026
AAG breidt aanwezigheid in Spanje uit
Meest bekeken berichten
Recente reacties