Autobedrijf Booltink uit Leuth, Autoservice Stepelo uit Haaksbergen en Autopunt Van Herpen uit Berlicum staan op 4 oktober in de finale van de vijfde editie van de verkiezing Bovag Autobedrijf van het Jaar.

De jury heeft de drie finalisten gekozen uit de tien genomineerde onafhankelijke autobedrijven uit de halve finale. “Alle drie de bedrijven onderscheiden zich van hun collega’s door de aanwezigheid van een sterke en uitgestippelde toekomstvisie. Gerichte plannen en strategieën maken dat deze bedrijven de toekomst met vertrouwen tegemoet gaan”, aldus jurylid Bert Bloemendal van Organisatie, Advies- en Expertisebureau Corbo. De komende maand zullen de drie finalisten bezocht worden door leden van de jury met ditmaal speciale aandacht voor werkplaatsinrichting en -beleid, automatisering en management.

De winnaar van de titel Autobedrijf van het Jaar 2011 wordt bekend gemaakt tijdens het jaarcongres van Bovag Onafhankelijke Autobedrijven op 4 oktober in congreslocatie 1931 in Den Bosch.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 juli 2025
ADPA en GVA winnen zaak tegen BMW
11 juli 2025
Prijs voor beperken waterstofverliezen
11 juli 2025
Autowasdag levert 60.721 euro op voor Prinses Máxima Centrum
11 juli 2025
20 procent meer auto’s gestolen
11 juli 2025
Duurzaamheid: voorkomen beter dan genezen
10 juli 2025
ACtronics breidt revisie-aanbod uit
Meest bekeken berichten
Recente reacties