Het Focwa jaarcongres dat in Nieuwegein zou plaatsvinden gaat niet door omdat het bestuur een conflict heeft met vijf afvallige leden. Via een uitspraak van de rechter mag Focwa het lidmaatschap vooralsnog niet opzeggen. Focwa wilde niet dat de leden het jaarcongres zouden bezoeken.

Het betreft de autoschadeherstelbedrijven Niesing, Kraan Doorn, Simon Groot, Eekhout en De Groot. Zij zijn het al langer oneens met Focwa over de gekozen lijn en wilden dat kennelijk ook op het congres kenbaar maken. Dat wilde Focwa te allen tijde voorkomen.

‘Het algemeen bestuur van Focwa Schadeherstel heeft met instemming van de ledenraad moeten besluiten dat dit congres geen doorgang heeft. Recente ontwikkelingen leggen beperkingen op aan een juiste invulling van het congres. Deze beperkingen zijn onverwacht en juridisch van aard’, laat Focwa op de website weten.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 juni 2026
Arie van den Ban, oprichter Van den Ban Autobanden, overleden
3 juni 2026
Nippon Paint ziet af van overname AkzoNobel
3 juni 2026
ABS Den Elzen neemt drie vestigingen Martin Koordes over
3 juni 2026
Geoptimaliseerde processen bij Gomes Aalsmeer
2 juni 2026
CBb schrapt boete ACM aan Volkswagen
2 juni 2026
Bosch vult airco-assortiment aan met druksensoren
Meest bekeken berichten
Recente reacties