Zuid-Korea heeft toeleveranciers Bosch, Continental en Denso boetes opgelegd  van in totaal bijna 75 miljoen euro. De bedrijven zouden in Zuid-Korea prijsafspraken hebben gemaakt.

De boetes zijn naar rato van de ernst van de overtredingen. Volgens de Zuid-Koreaanse mededingingsautoriteit  is Denso de grootste boosdoener. Voor prijsafspraken door twee dochterbedrijven moet het nu 40 miljoen ophoesten. Continental is een goede tweede met een boete van 30 miljoen. Bosch komt er relatief nog het best van af met een boete van 3,8 miljoen euro.

In een reactie laat Continental weten dat de prijsafspraak het werk is geweest van individuen die zich niet hebben gehouden aan “de interne gedragsregels, waarden en overtuigingen.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
7 april 2026
Stellantis breidt verkoop gebruikte onderdelen uit via eBay
7 april 2026
Vechten om een laadpaal – zo groot is de drukte in Nederland
7 april 2026
UD Autoparts opent tweede vestiging, in Nijkerk
7 april 2026
Stadsgarage Autoweerd onder nieuw bewind
6 april 2026
Als alles klopt
3 april 2026
Tekort aan werkplaatsomzet door EV in UK in beeld
Meest bekeken berichten
Recente reacties