Directeur Frank Vos van het opleidingsinstituut voor de carrosseriebranche VOC zal per 1 mei 2017 de organisatie verlaten. Hij wil met zijn vertrek de weg vrijmaken voor een aantal gewenste veranderingen binnen VOC en het opleidings- en ontwikkelingsfonds OOC.

VOC nieuwe stijl, zo heet het in een persbericht, “heeft een sterkere focus op het aansluiten van de wensen in de markt en het vertalen daarvan naar passende oplossingen voor een toekomstbestendige branche. Het VOC-bestuur wil deze ontwikkeling graag krachtig doorzetten.”

Een van de aangekondigde veranderingen is het ontvlechten van VOC en OOC. VOC en OOC krijgen een nieuwe directeur, die nog niet bekend is. Het VOC-bestuur zal zichzelf ontbinden en omvormen tot een raad van toezicht.

VOC was niet voor nader commentaar bereikbaar.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 mei 2025
MG opent grootste MG brandstore van Europa in Roermond
19 mei 2025
Aantal laadpunten gestegen, stagnatie dreigt
19 mei 2025
Vrouwen aan het stuur
19 mei 2025
Requal Equipment
16 mei 2025
Kwart jongeren kiest autoverzekering via vergelijkingssite
16 mei 2025
Nu nog een hobby
Meest bekeken berichten
Recente reacties