Frentec introduceert AircoX-one, een complete lijn airco-compresseren, OE-revisie en Nieuw. Het is een aanvulling op het bestaande assortiment.

Frentec importeert en exporteert vooraanstaande merken als EDR/Remy, Delphi, Teamec, Ring, Trico. Vanaf nu komt daar AircoX-one bij.

Naast airco-compressoren, bestaat het programma ook uit filterdrogers, condensors, aircovloeistoffen, gereedschappen. AircoX-one is een onderdeel van het merk X-one. X-one is een uitgebreid gamma van automotive producten, met een prijs kwaliteitsverhouding die past bij de hedendaagse markt. In de komende periode worden X-one productgroepen zoals accu’s, startmotoren, dynamo’s en turbo’s aan het assortiment van Frentec toegevoegd.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 maart 2026
BOVAG start verkiezing onafhankelijk autobedrijf 2026
20 maart 2026
Arval ziet bedrijven werk maken van elektrificatie
20 maart 2026
Afschrijving op E-divisie duwt ZF in het rood
20 maart 2026
Monteurs werven met gereedschap
19 maart 2026
1 op 3 rijdt ’s zomers door op winterbanden
19 maart 2026
Fastned: 47 procent meer omzet uit laden in 2025
Meest bekeken berichten
Recente reacties