Geert-Jan van Ettro (44) verlaat na vier jaar AD Benelux om per 1 oktober aan de slag te gaan bij Kuhn Agricultural Machinery te Geldrop, als manager procurement & sourcing. In deze functie zal hij het inkoopteam binnen Kuhn Geldrop gaan aansturen.

Bij AD Benelux was hij verantwoordelijk als purchase manager voor het onderhouden van de contacten en contracten van de top 50 leveranciers en aanspreekpunt van AD Benelux binnen de AD International organisatie.

Van Ettro: “Ik ben benaderd voor deze uitdagende functie. Gevraagd is om de inkoopafdeling naar het volgende niveau te tillen om aan te sluiten bij de enorme groeiwensen van Kuhn. Eén van de fijne bijkomstigheden is het feit dat mijn reisafstand anderhalf uur per dag gereduceerd zal worden. Tijd die ik liever met mijn familie wil doorbrengen dan in de auto.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
27 mei 2025
Tool BASF meet CO2-voetafdruk
27 mei 2025
Mercedes-Benz 200 meest gezochte oldtimer
27 mei 2025
Goed werkgeverschap en klantenbinding hand in hand
26 mei 2025
EVHC-check nu ook in het Engels
26 mei 2025
CarXpert sluit twee autobedrijven aan
26 mei 2025
Carly: Tellerfraude bij 9 procent occasions
Meest bekeken berichten
Recente reacties