Autoprofessioneel en Schadeherstel Vakbeurs in Hardenberg heeft met 4.032 bezoekers een prima eerste dag achter de rug. Dit aantal komt enigszins overeen met vorig jaar toen 4.295 beursgangers de Evenementenhal in Oost-Nederland bezochten.

Organisator Geert Huising: “De eerste dag geeft denk ik wel aan dat de beurs net zo populair is als vorig jaar. Eind deze week komen we zeker in de buurt bij het totaalaantal van voorgaande editie, cijfers kan ik uiteraard niet geven. De inhoud van de gesprekken op de beursvloer vind ik belangrijker en het is mooi om van de bezoekers te horen dat het evenement stevig in de markt staat.”

De 2013-editie van de beurs in Gorinchem kende een strengere uitnodigingsprocedure dan voorheen en heeft na drie dagen 15.626 bezoekers over de vloer gehad. In 2012 lag dit aantal nog 17.623 personen.

De liefhebbers kunnen nog tot en met 17 oktober in de zes hallen in Hardenberg bij de 240 deelnemende exposanten terecht. Op 3, 4 en 5 december wordt in Venray de eerstvolgende vakbeurs van de Evenemtenhal georganiseerd.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 juni 2026
Waarom u als garagist het Nationaal Automotive Congres niet mag missen
1 juni 2026
Alliance benoemt Ernst Haaksman tot General Equipment Manager
1 juni 2026
Autoverkopen mei 2026: Nederland sluit dit merk weer in de armen
1 juni 2026
Heuver Group verbetert duurzaamheidsrating
1 juni 2026
BYD krijgt er met Kreijne twee dealervestigingen bij
1 juni 2026
Zelfde blik, andere visie
Meest bekeken berichten
Recente reacties