De Rotterdamse grossiersgroep Kilinçlar opent binnenkort haar achtste vestiging. Niet in de regio Groot Rotterdam, waar de groep van oudsher actief is, maar in Breda. Kilinçlar heeft de ambitie om in heel Nederland haar franchiseconcept uit te rollen.

Franchisemanager Ertugrul Yildirim vertelt uitgebreid aan Aftersales Magazine in een interview over de grossiersfranchise. “Over 15 jaar zijn er wellicht meer allochtone dan Nederlandse grossiers. Ik noem dat het bakkerij-effect.” Lees hier het hele verslag >>

De Kilinçlar-groep is mede oprichter van de A1-groep, een samenwerkingsverband van hoofdzakelijk Turkse automaterialengrossiers in Nederland. Inmiddels zet deze groep ruim 27 miljoen euro om. In mei vorig jaar was dat nog een miljoen minder met destijds in totaal tien vestigingen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
22 augustus 2025
Mercedes met TSR in metaalrecycling
22 augustus 2025
Pirelli winnaar bandentest Auto Express
21 augustus 2025
‘ING beste allrisk-verzekeraar’
21 augustus 2025
BOVAG trekt Vakgarage De Kruijf terug uit verkiezing
21 augustus 2025
Toyota en Mazda testen energieopslagsysteem
21 augustus 2025
WA+ soms goedkoper dan WA
Meest bekeken berichten
Recente reacties