De Rotterdamse grossiersgroep Kilinçlar opent binnenkort haar achtste vestiging. Niet in de regio Groot Rotterdam, waar de groep van oudsher actief is, maar in Breda. Kilinçlar heeft de ambitie om in heel Nederland haar franchiseconcept uit te rollen.

Franchisemanager Ertugrul Yildirim vertelt uitgebreid aan Aftersales Magazine in een interview over de grossiersfranchise. “Over 15 jaar zijn er wellicht meer allochtone dan Nederlandse grossiers. Ik noem dat het bakkerij-effect.” Lees hier het hele verslag >>

De Kilinçlar-groep is mede oprichter van de A1-groep, een samenwerkingsverband van hoofdzakelijk Turkse automaterialengrossiers in Nederland. Inmiddels zet deze groep ruim 27 miljoen euro om. In mei vorig jaar was dat nog een miljoen minder met destijds in totaal tien vestigingen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 april 2025
Bosch ESItronic integreert SOVD-norm Tesla
8 april 2025
JATO: Big Three kwetsbaarder dan Duitsers of Japanners
8 april 2025
Valeo lanceert gereviseerde led-koplamp met Stellantis
7 april 2025
R5 tot EV van het jaar 2025 verkozen
7 april 2025
8,5% meer loon medewerkers tankstations en wasbedrijven
7 april 2025
Petronas Syntium levert smeermiddelen Autohero-centra
Meest bekeken berichten
Recente reacties