Uit de 750 autobedrijven die fungeren als Kentekenloket zijn er twaalf geselecteerd (één per provincie) die kandidaat zijn voor de titel ‘Kentekenloket van het jaar 2018’.

De prijs is de beloning voor degene die de bijbehorende dienstverlening inhoudelijk, commercieel en communicatief het best gestalte geeft. W&D Consultants (tevens betrokken bij de verkiezing Bovag Autobedrijf van het jaar) gaat de halve finalisten persoonlijk bezoeken.

Audits

Leen Hutmacher, verantwoordelijk voor de audits: “Voor de RDW verzorgen wij jaarlijks een verplichte audit onder onze Kentekenloketten. We kijken dan vooral naar de juiste uitvoering van de RDW-eisen. Aan deze audit hebben we andere aspecten toegevoegd. We kijken ook naar zaken die we van onze Kentekenloket-partners verwachten. Bijvoorbeeld hoe het bedrijf zich online manifesteert, welke acties het inzet en naar de aanbiedingen die aan consumenten worden gedaan. Ten slotte kijken we naar het aantal tenaamstellingen in het afgelopen jaar.”

Cheque

Medio maart zal de winnaar bekend worden gemaakt. Het betreffende autobedrijf ontvangt, een bokaal en een cheque van 2500 euro om intern en bij de klanten de Kentekenloket-diensten (een initiatief van PartsPoint Group) verder te promoten. De twaalf halve finalisten:
Brabant Van Campenhout BV Breda
Drenthe Autobedrijf Misker Emmen
Flevoland Van Manen Chevrolet Lelystad
Friesland Dijkstra Auto’s B.V. Harlingen
Gelderland Stevan Auto ‘s Wijchen
Groningen Autoservice Van Der Dong Haren Gr
Limburg WellColl Sittard B.V. Sittard
Noord-Holland Wouda Assendelft
Overijssel Akro Nijverdal
Utrecht Autoservice De Kemp IJsselstein
Zeeland Auto van der Endt Goes
Zuid-Holland Autobedrijf de Alblas Alblasserdam
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
20 mei 2025
Marc Oudshoorn directeur ASN Groep
20 mei 2025
Xavier Chardon wordt ceo Citroën
20 mei 2025
Broekhuis neemt Jansen2Wielers Barneveld over
20 mei 2025
Euromaster ondersteunt Voedselbanken Nederland
20 mei 2025
Vijf nieuwe servicepunten KwikFit voor e-bikes
20 mei 2025
ARN: 98,8 procent van gewicht auto hergebruikt
Meest bekeken berichten
Recente reacties