Volgens Veilig Verkeer Nederland moet een automobilist te allen tijde de handen aan het stuur houden. Dat klinkt vanzelfsprekend maar sinds dat Tesla haar Model S voorzien heeft van een update kan deze wagen nu zelf sturen. De RDW heeft de autopilot van Tesla inmiddels goedgekeurd.

Tesla heeft Model S voorzien vaan een zelfsturende update. Dus kan der bestuurder nu kiezen of het de controle overgeeft aan de auto of dat hij het stuur zelf in handen uit. Bij de introductie twee weken geleden haastte Tesla-topman Elon Musk zich te zeggen dat de update alleen bedoeld is voor het rijden op de snelweg en dat het ook verstandig is dat bestuurders bij twijfel de handen aan het stuur houden. “De software is nog vrij nieuw”, liet hij weten.

Inmiddels duiken er filmpjes op internet op waarbij Tesla’s bijna uit de bocht vliegen of dat volop op een tegenligger wordt gekoerst, terwijl de zelfstuur-modus aanstaat. Tesla zegt geen enkele verantwoordelijkheid te nemen bij een eventueel ongeval.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 december 2025
Kennismaken met equipment in Koskamp Experience Center
23 december 2025
Eurorepar Car Service doneert aan Ambulance Wens
23 december 2025
Wat verandert er voor autobezitters in 2026?
23 december 2025
Autotaalglas Alphen aan den Rijn is verhuisd
23 december 2025
Detailing is een vak
22 december 2025
Vakgarage van der Horst sluit zich aan bij INDI: actuele data voor betere service
Meest bekeken berichten
Recente reacties