Hella heeft de Volkswagen Group Award 2012 ontvangen voor haar innovaties en ontwikkelingsexpertise in verlichtingstechnologie. De prijs wordt jaarlijks uitgereikt aan de beste toeleveranciers van het concern.

De verlichtingsspecialist werd tijdens de uitreiking van de prijs extra geroemd vanwege de ontwikkeling en productie van de Dynamic Light Assist-functie (DLA). Dit systeem zorgt voor een flexibele en optimale wegverlichting en vergroot de veiligheid. De Touareg was het eerste model van Volkswagen dat met dit systeem werd uitgerust. Inmiddels wordt DLA ook toegepast op de nieuwe Tiguan.

Hella won eerder dit jaar ook al een award. De Group Auto-grossiers vonden het bedrijf toen de Leverancier van het Jaar, zowel in de categorie Algemeen als Technische Support. Lees er hier alles over >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 maart 2026
Mobilisights verder als Mobilisights Connect
10 maart 2026
VASS voegt JAMES Autoservice toe als leverancier
10 maart 2026
Minder Europese registraties in januari, elektrificatie zet onverminderd door
10 maart 2026
Verschil in kosten laden en tanken steeds groter door stijgende brandstofprijzen
10 maart 2026
Gerard ten Buuren adviseur AAG Benelux
10 maart 2026
Omnitech: een servicemodel voor jouw werkplaats van morgen
Meest bekeken berichten
Recente reacties