Care Schadeservice heeft een reparatiemethode ontwikkeld om krassen en beschadigingen in het glas van koplampen te kunnen herstellen. Het herstelsysteem is officieel goedgekeurd door de Rijksdienst voor het Wegverkeer (RDW).

Met deze herstelmethode kunnen alle krassen en beschadigingen in het glas van de koplamp worden hersteld, terwijl de lichtopbrengst op hetzelfde niveau blijft. De kras of beschadiging wordt hersteld middels een proces van vijf stappen, waarbij de laatste stap zorgt dat de UV bestendigheid van de lamp weer wordt hersteld.

De nieuwe herstelmethode kan worden toegepast voor het herstel van alle soorten koplampen, ook met Xenon-licht. Herstel van schade aan de koplamp in plaats van vervanging ervan kan een aanzienlijke besparing opleveren.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 september 2025
‘Kwart pechgevallen had voorkomen kunnen worden’
18 september 2025
KwikFit breidt partnernetwerk e-bike service uit
18 september 2025
De menselijke factor
17 september 2025
Fastned Gentbrugge als blauwdruk
17 september 2025
Met Logpay-kaart ook naar Argos en amiGo
17 september 2025
VNA ziet mobiliteitstransitie stilvallen
Meest bekeken berichten
Recente reacties