Honda Motor Europe heeft een driejarige overeenkomst met Castrol gesloten. Zij gaan samen onder andere een nieuwe olielijn voor Honda-motoren opzetten. Eén van de doelen is om het brandstofverbruik en CO2-uitstoot flink te verminderen. Daarbij moeten de nieuwe smeermiddelen de motorprestaties verbeteren.

De eerste producten uit de samenwerking vallen onder de lijn Castrol Edge Professional H, dit zijn oliën met een lage viscositeit. De premium smeermiddelen zijn voor de bestaande I-VTEC benzine- en I-DTEC dieselmotoren bedoeld, inclusief de nieuwe 1.6 I-DTEC motor in de Honda Civic, de CR-V, de Civic Tourer en de hybride motoren van de autofabrikant.

Koji Arai, directeur Klantendivisie bij Honda gelooft heilig in de kracht van de samenwerking. “We delen dezelfde visie om de prestaties en efficiency van onze motoren door technische innovatie verder te verbeteren.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
30 december 2025
Independer: 70 procent meer vuurwerkschade
30 december 2025
Mens en robot hand in hand
29 december 2025
Helft autoschades door aanrijding met ander voertuig
29 december 2025
Washin7 neemt Carwash Rijen over
29 december 2025
Van Mossel dealer en servicepartner Maserati
29 december 2025
Allianz Direct: Helft meer schademeldingen
Meest bekeken berichten
Recente reacties