Uitbreiding van het assortiment en het zelf uittesten van de nieuwe bandenrange, waren aanleiding voor een Nederlandse klantengroep van Banden Express om Contidrom van Continental te bezoeken.

Banden Express bezocht het testcentrum van de onderdelen- en bandenfabrikant, omdat het er vorig jaar voor heeft gekozen om het bandenmerk Genral Tire van Continental nadrukkelijk bij hun klanten onder te brengen.

Stephan Herbst, manager ontwikkeling bij Continental, deed deze dag de opvallende uitspraak dat de ideale band niet bestaat. “Zelfs de beste kwaliteit band blijft altijd een compromis van verschillende eisen van autofabrikanten, consumenten en technische mogelijkheden. Het blijft een geavanceerde mix van belangrijke aspecten, zoals brandstofverbruik, comfort, slijtvastheid, rolweerstand en rijveiligheid.”

Herbst gaf de genodigden een uitgebreide inkijk in de keuken van Conti waarbij het geïntegreerde proces van idee tot productie en van techniek tot marketingcommunicatie aan de orde kwam.

Het volledige artikel lees je hier >>

Top Nederlandse bandenwereld bijeen

Op 19 juni organiseert Aftersales Magazine het tweede Nationaal Bandencongres in Studio A12 te Bunnik. Hier komt de top van de Nederlandse bandenwereld elke twee jaar bijeen wat het maakt tot een bijzonder evenement. Tijdens de paneldiscussie, met medewerking van enkele vooraanstaande experts uit de branche, worden diverse onderwerpen besproken.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 april 2026
Bosch zet vol in op innovatie
16 april 2026
Fastned groeit hard door: omzet +40 procent
16 april 2026
Kilometerheffing populairder dan lagere wegenbelasting
16 april 2026
Vooral zorgen om winstgevendheid schadeherstel
16 april 2026
AutoProfijt noteert negen nieuwe deelnemers in eerste kwartaal
16 april 2026
Grip op de last mile: hoe groothandels in de auto-industrie hun logistiek toekomstbestendig maken
Meest bekeken berichten
Recente reacties