Het platform Indi (Interface NAW Dealer Importeur) van RAI vereniging afdeling Auto’s en Bovag Autodealers heeft inmiddels haar honderdste deelnemer aangesloten. De dealers kunnen door middel van het systeem onder meer hun databases binnen het merkkanaal op orde brengen en met elkaar delen.

"Op dit moment zijn er dealers en importeurs in allerlei verschillende fases", legt Martin Huisman, voorzitter van vereniging Indi, uit. "Sommigen verkeren nog in de oriëntatiefase en anderen zijn al volledig fysiek aangesloten op het systeem. Het is een uitdaging om iedereen op één lijn te krijgen, maar de vaart zit er nu in."

Op dit moment wordt het Indi-platform verder ontwikkeld samen met het RDC en meerdere DMS leveranciers. Huisman verwacht dat het systeem in 2011 fors verder zal groeien.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 mei 2026
ACM biedt bedrijven duidelijkheid over data delen met leidraad
15 mei 2026
Alle tools voor de lokale ondernemer
14 mei 2026
Automechanika Frankfurt 2026: emotie, beleving en jong talent
14 mei 2026
‘Omzet is geen winst’
13 mei 2026
Blanke lak Sikkens als onderdeel Optima-systeem
13 mei 2026
Succesvolle start Aumovio als zelfstandig bedrijf
Meest bekeken berichten
Recente reacties