Tijdens de elfde jaarlijkse bijeenkomst The Tire Technology International Awards for Innovation and Excellence in Keulen heeft Hankook de award gewonnen voor Fabrikant van het Jaar. Zij krijgt de prijs onder andere voor haar sterke financiële groei en voor de aanzienlijke investeringen in productie-installaties en technieken.

Maar er zijn meer winnaars. Zo heeft Goodyear voor haar Ice winterbanden de technologie-award gekregen. Deze band is speciaal ontworpen voor onder meer de zeer extreme situaties tijdens de strenge winters in de Noorse landen.

Yokohama is in de prijzen gevallen voor de beste milieu-initiatieven. Het bedrijf onderneemt actie naar het terugdringen van de milieubelasting op en rondom haar bedrijfslocaties. Ook dringt zijn de negatieve effecten voor het milieu terug bij de bandenproductie, bijvoorbeeld door door het gebruik van natuurlijk rubber en minerale hulpbronnen.

Tijdens de uitreiking zijn ook Reosense met de innovatieprijs en Allma als beste leverancier gehuldigd.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 mei 2026
ACM biedt bedrijven duidelijkheid over data delen met leidraad
15 mei 2026
Alle tools voor de lokale ondernemer
14 mei 2026
Automechanika Frankfurt 2026: emotie, beleving en jong talent
14 mei 2026
‘Omzet is geen winst’
13 mei 2026
Blanke lak Sikkens als onderdeel Optima-systeem
13 mei 2026
Succesvolle start Aumovio als zelfstandig bedrijf
Meest bekeken berichten
Recente reacties