De aankomende klassiekerbeurs Classicsnl belooft aanzienlijk groter van opzet te worden dan de debuuteditie van vorig jaar. De beurs zal helemaal in het teken staan van het eeuwfeest van BMW.

De klassiekerbeurs, die van 28 tot en met 30 oktober in Leeuwarden wordt gehouden, is fors in omvang gegroeid. De hallen zullen worden gevuld met een hoogwaardig commercieel aanbod van klassiekers, maar ook klassiekers voor expositiedoeleinden en diverse branchegerichte activiteiten.

In samenwerking met de BMW Klassieker Autoclub zal uitgebreid worden stilgestaan bij het 100-jarig bestaan van BMW. Zo zullen vijftien iconen uit de lange modelhistorie van het Duitse merk op het centrale themaplein te zien zijn. Ook is er aandacht voor het 70-jarig jubileum van de Wegenwacht, waarvan auto’s uit tijden van weleer gepresenteerd zullen worden.

Op deze tweede editie van Classicsnl zal in samenwerking met Online Auctionmaster uit Groningen een veilig van klassieke auto’s worden gehouden, mits de auto’s natuurlijk nog in goede staat zijn.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 mei 2025
MG opent grootste MG brandstore van Europa in Roermond
19 mei 2025
Aantal laadpunten gestegen, stagnatie dreigt
19 mei 2025
Vrouwen aan het stuur
19 mei 2025
Requal Equipment
16 mei 2025
Kwart jongeren kiest autoverzekering via vergelijkingssite
16 mei 2025
Nu nog een hobby
Meest bekeken berichten
Recente reacties