Nadat Kühne Automotive haar Automaster-Base onlangs versnelde en nieuwe functionaliteiten toevoegde, meldt het bedrijf nu dat het de digitale onderdelencatalogus en bestelsysteem heeft gekoppeld aan Gaston Software.

De koppeling met Automaser-Base van Kühne zorgt ervoor dat de gebruiker van het pakket eenvoudig en snel offertes en facturen kan maken, met daarin de juiste prijs van de onderdelen voor de auto van de klant. Dit alles gebeurt op kentekenbasis.

Gaston is een nieuw softwarepakket, waarmee ‘in the cloud’ het volledig garagemanagement kan worden uitgevoerd. De gebruiker beschikt hiermee over een pakket dat alle disciplines binnen het garagebedrijf omvat; van werkorderadministratie, onderdelenfacturatie, klantenadministratie tot planning.

Ook Beelen Beheer Groep werkt vanaf september ‘in the cloud’ via Gaston Software. Lees er hier alles over >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 mei 2025
Vrouwen aan het stuur
19 mei 2025
Requal Equipment
16 mei 2025
Kwart jongeren kiest autoverzekering via vergelijkingssite
16 mei 2025
Nu nog een hobby
15 mei 2025
Minder onderhoudsmomenten, hogere kosten
15 mei 2025
Clepa roept op tot herziening groene transitie
Meest bekeken berichten
Recente reacties