Nadat Kühne Automotive haar Automaster-Base onlangs versnelde en nieuwe functionaliteiten toevoegde, meldt het bedrijf nu dat het de digitale onderdelencatalogus en bestelsysteem heeft gekoppeld aan Gaston Software.

De koppeling met Automaser-Base van Kühne zorgt ervoor dat de gebruiker van het pakket eenvoudig en snel offertes en facturen kan maken, met daarin de juiste prijs van de onderdelen voor de auto van de klant. Dit alles gebeurt op kentekenbasis.

Gaston is een nieuw softwarepakket, waarmee ‘in the cloud’ het volledig garagemanagement kan worden uitgevoerd. De gebruiker beschikt hiermee over een pakket dat alle disciplines binnen het garagebedrijf omvat; van werkorderadministratie, onderdelenfacturatie, klantenadministratie tot planning.

Ook Beelen Beheer Groep werkt vanaf september ‘in the cloud’ via Gaston Software. Lees er hier alles over >>

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 februari 2026
Oprichter Leseman Car Care doet stapje terug
24 februari 2026
Europese automarkt krimpt in januari, EV-aandeel stijgt naar 19,3 procent
24 februari 2026
Andere eigenaars voor Auto Olijnsma
24 februari 2026
ANWB-test: beste zomerband gaat ruim twee keer zo lang mee als budgetband
24 februari 2026
Autobedrijf Jos Bouw: CHAMPION LUBRICANTS SPECIALIST geeft vertrouwen
23 februari 2026
AllParts blijft groeien: Autogarage Zevenaar sluit zich aan bij CarXpert
Meest bekeken berichten
Recente reacties