Autoleasemaatschappij Leaseplan heeft over het eerste halfjaar een nettowinst geboekt van 202 miljoen euro. Dat is stijging van 18 procent ten opzichte van dezelfde periode in 2013. Het wagenpark groeide internationaal met 10.000 auto’s naar 1,38 miljoen.

Daarmee zit Leaseplan flink in de lift. De leasemaatschappij heeft activiteiten in 32 landen. Daar is Canada dit jaar bij gekomen. De positieve ontwikkeling komt met name uit landen die een sterke economische ontwikkeling doormaken zoals Mexico en Brazilië.

Leaseplan heeft wereldwijd 6500 werknemers en een eigen spaarbank met 4 miljard aan spaarmiddelen. Tijdens de crisis kreeg het bedrijf staatssteun van 1,5 miljard euro. Eerder dit jaar werd het laatste deel van deze lening afgelost.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
28 oktober 2025
Chemie Auwa in duurzamer verpakking
28 oktober 2025
Guinness World Record voor Kia PV5 Cargo
28 oktober 2025
De beleving van elektrisch rijden
27 oktober 2025
Univé: Meer aanrijdingen op eerste dag wintertijd
27 oktober 2025
Toyota-diagnoseapparatuur voor VETOS-leden
27 oktober 2025
Ayvens zet in op e-commerce
Meest bekeken berichten
Recente reacties