4Motive introduceert een onderdelenprogramma voor luchtvering van de Duitse fabrikant Friesenfeld. Het programma, onder de merknaam at-autoteile, bestaat uit complete struts, regelkleppen, luchtbalgen en compressoren.

4Motive distribueert merken die nog niet of nauwelijks op de Nederlandse markt verkrijgbaar zijn. Hoewel steeds meer auto’s worden uitgevoerd met luchtvering, waren er volgens 4Motive tot voor kort niet veel spelers op de aftermarket die een compleet programma onderdelen voor luchtvering konden aanbieden. Friesenfeld levert de artikelen wél.

Turboslangen

Ze zijn afkomstig van producenten die ook leveren aan OE-klanten. Vaak zijn de onderdelen voor luchtvering dan ook identiek aan het origineel, stelt 4Motive. Daarnaast gaat achter het label van at-autoteile een compleet programma turboslangen schuil. De passing van de klem komt exact overeen met het origineel. De turboslangen van at-autoteile zijn afkomstig van de OE-toeleverancier. De fabrikant geeft drie jaar garantie.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 februari 2026
Iets meer omzet LKQ, winst gehalveerd
20 februari 2026
Optrekken leeftijd youngtimer desastreus
19 februari 2026
LKQ neemt Automaterialen Rijpma over – breidt distributienetwerk verder uit
19 februari 2026
Kleine autoschade? Veel automobilisten melden niets uit angst voor hogere premie
19 februari 2026
DTC lanceert all-in platform voor Duitse auto-import
19 februari 2026
DKV Mobility benoemt René van Damme tot Teammanager Field Sales Benelux
Meest bekeken berichten
Recente reacties