Autobedrijf Maas Uithoorn is door Audi Nederland uitgeroepen tot Audi Dealer van het Jaar 2012. Het is voor de tweede achtereenvolgende keer dat het bedrijf de titel kreeg. Ook werden drie dealers uitgeroepen tot Audi Excellent Dealer.

Volgens de importeur verdiende Maas het predicaat door haar verkoopprestaties en loyaliteitscijfers, een goede bedrijfsuitstraling en een hoge mate van klanttevredenheid op het gebied van sales en aftersales.

“Autobedrijf Maas Uithoorn heeft de titel Audi Dealer van het Jaar te danken aan een combinatie van factoren. Het bedrijf is om te beginnen gevestigd in een fraai pand met de kenmerkende en herkenbare Audi-uitstraling. Bovendien valt het bedrijf op door zeer goede verkoopcijfers. Maar het belangrijkste punt is dat de klanttevredenheid op het gebied van zowel sales als aftersales van zeer hoog niveau is.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
5 juni 2026
AllParts verwelkomt Koster Autoparts en Kuyntjes Automaterialen als nieuwe grossiers
5 juni 2026
Bosch lanceert digitale Vehicle Care Assistant
5 juni 2026
In Memoriam – Jo Rutten (1941 – 2026)
4 juni 2026
Liqui Moly zet QR-code in, in strijd tegen namaak
4 juni 2026
1 op de 4 auto’s wereldwijd elektrisch
4 juni 2026
Automechanika Frankfurt 2026 rekent op 4.500 exposanten
Meest bekeken berichten
Recente reacties