Marc Beers is met ingang van 5 september begonnen als commercieel directeur van Europcar Autoverhuur. Hij is vanuit die functie eindverantwoordelijk voor de commerciële activiteiten binnen het bedrijf.

Marc Beers was het afgelopen jaar werkzaam bij ECS Electronics als manager OEM sales en was daarvoor lid van het management bij Midtronics en verantwoordelijk voor de verkoop op de Europese markt. Ook had hij diverse managementfuncties bij importeurs voor de merken Hyundai, Mazda, Jaguar/Land Rover.

Europcar is franchisenemer van Europcar International en één van de grootste verhuurbedrijven voor auto’s in ons land. Het concern telt wereldwijd 10.000 vestigingen in 130 landen. De klanten zijn zowel zakelijk als particulier. In ons land heeft Europcar een landelijk dekkend netwerk van waaruit een groot aantal voertuigen worden verhuurd: van personen- tot bedrijfsauto’s en vrachtauto’s.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 augustus 2025
Mini tipt berijder over onderhoudsbehoefte
20 augustus 2025
Stress bij rijden in het buitenland
20 augustus 2025
Auto als onderdeel van identiteit
19 augustus 2025
Drie finalisten BOVAG Onafhankelijk Autobedrijf van het Jaar 2025
19 augustus 2025
De Dorpsgarage start podcast
19 augustus 2025
Al 450.000 meldingen ANWB Alarmcentrale
Meest bekeken berichten
Recente reacties