Marc van Eijl (54) treedt medio april in dienst bij Bovag als branchemanager Onafhankelijke Autobedrijven. Hij heeft een lange staat van dienst in de autobranche en was de afgelopen jaren actief als automotive consultant.

Van Eijl begon in 1989 bij Pon’s Automobielhandel en bekleedde daar tien jaar lang diverse functies. Daarna was hij achtereenvolgens bij Peugeot Nederland, Kroymans Retail Group en DaimlerChrysler Nederland verantwoordelijk voor de occasionprogramma’s, waarna hij in 2008 terugkeerde in Leusden binnen de business unit Retailmanagement. Tevens was hij Compliance Officer bij Pon. Sinds 2014 is Van Eijl actief als zelfstandig automotive adviseur met zijn eigen bureau Marcant Advies.

Na het plotselinge overlijden van Arno Cloosterman, augustus afgelopen jaar, nam Gerard ten Buuren ad interim de dagelijkse leiding van Bovag Onafhankelijke Autobedrijven over. Inmiddels is Ten Buuren verkozen tot voorzitter van de onafhankelijken. Marc van Eijl treedt medio april in dienst als branchemanager van de afdeling, die hij samen met Kim van den Berg zal gaan bestieren.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 mei 2025
MG opent grootste MG brandstore van Europa in Roermond
19 mei 2025
Aantal laadpunten gestegen, stagnatie dreigt
19 mei 2025
Vrouwen aan het stuur
19 mei 2025
Requal Equipment
16 mei 2025
Kwart jongeren kiest autoverzekering via vergelijkingssite
16 mei 2025
Nu nog een hobby
Meest bekeken berichten
Recente reacties