Tijdens Autovak RAI 2011 heeft Stokvis Equipment de Varta Innovatieprijs gewonnen met de Earthlift van Stertil-Koni. De equipmentleverancier geeft nu een flinke Milieupremie voor alle sets mobiele Earthlift hefkolommen die vanaf de Autovak tot en met 31 mei 2011 verkocht worden.

Deze Milieupremie betekent dat er tijdelijk geen meerprijs betaald hoeft te worden voor de ‘groene’ uitvoering en er dus voor dezelfde prijs als de ‘standaard’ draadloze 8,2 tons mobiele hefkolommen een set ‘groene’ Earthlifts kan worden aangeschaft.
"Voor de tweede generatie Earthlifts wordt op de ontwikkelingsafdeling in Kootstertille (Friesland) alweer hard gewerkt aan verdere rendementsverbeteringen voor de toekomst", aldus Stertil-Koni’s verkoopleider Alfred Kooi.

De Stertil-Koni Earthlift is de enige mobiele hefkolom ter wereld met een regeneratief energie terugwin systeem en een puur Nederlands product.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 april 2026
Euromaster wordt landelijke montagepartner BandenConcurrent
24 april 2026
VZR: Volkswagen ID.7 Tourer EV van het jaar 2026
24 april 2026
Porsche verkoopt aandeel in Bugatti Rimac
24 april 2026
Non-conformiteit: juridisch topic nummer 1 in de autobranche
23 april 2026
Autoverkopen Europa 2026: EV groeit, hybride blijft dominant
23 april 2026
Van Mossel neemt schadebedrijf Spuigroep Tilburg over
Meest bekeken berichten
Recente reacties