Leaseplan stelt dat het leasen van bedrijfsauto’s steeds populairder wordt, met name in het MKB. Als reden voert de leasemaatschappij aan dat leasecontracten steeds makkelijker en voordeliger online afgesloten kunnen worden. Om toch persoonlijk advies en begeleiding te blijven geven, start Leaseplan nu met het Easy Pakketten-team.

De mobiele adviseurs gaan naar de ondernemer toe om voor te lichten over onder meer het uitbesteden van diensten en het verlagen van autokosten. De nieuwe service is een uitbreiding op de op MKB toegespitste Easy Pakketten.

Leaseplan zegt weinig problemen te hebben van de daling in de leasemarkt. Sinds eind 2009 is het rijdend wagenpark bij het MKB met bijna tien procent gestegen, het aantal bestellingen met zeventig procent ten opzichte van 2009. Daarnaast zag de leasemaatschappij een verdubbeling van online aanvragen onder kleine ondernemers in het laatste kwartaal van 2010. Ook in de eerste twee maanden van dit jaar is dit aantal verder toegenomen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 januari 2026
Chinese automerken halen gevestigde orde in op aftersales
12 januari 2026
Waarom Nederland zijn EV’s weer ziet vertrekken
12 januari 2026
Forse stijging autodiefstallen 2025
9 januari 2026
Branchecoalitie vraagt informateur om hervorming autobelasting
9 januari 2026
Cockpitinnovaties Bosch op CES 2026
9 januari 2026
Kwaliteit gestuurd door data
Meest bekeken berichten
Recente reacties