Op Autovak RAI 2011 wordt door Explora, Brekupa en Equipment Service Team (EST) een gecombineerde stand ingericht van circa 500 vierkante meter. Gesegmenteerd laten Explora en Brekupa het complete leveringsprogramma zien van bus- en truckequipment, bedrijfswagenapparatuur en apparaten gerelateerd aan personenwagens.

Recentelijk heeft Explora de exclusieve vertegenwoordiging verkregen van de Corghi
Banden de- en montage-apparatuur. Deze nieuwe lijn zal groots getoond en gedemonstreerd worden.
Om goed georganiseerde technische service en onderhoud te kunnen bieden aan werkplaatsapparatuur heeft Explora het EST geformeerd. Zij heeft een eigen plek op de beursstand waar onder meer live demonstraties gegeven worden van het Esis-werkplaatsinformatiesysteem.

Explora en Brekupa leveren al meer dan vijftig jaar apparatuur voor de werkplaats van auto-, bus-, truck-, transport, schade- en bandenservicebedrijven.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 juli 2025
ADPA en GVA winnen zaak tegen BMW
11 juli 2025
Prijs voor beperken waterstofverliezen
11 juli 2025
Autowasdag levert 60.721 euro op voor Prinses Máxima Centrum
11 juli 2025
20 procent meer auto’s gestolen
11 juli 2025
Duurzaamheid: voorkomen beter dan genezen
10 juli 2025
ACtronics breidt revisie-aanbod uit
Meest bekeken berichten
Recente reacties