Leasemaatschappij Multilease en autoverhuurbedrijf Multirent, beide onderdeel van Markeur, hebben het Cleaner Car-contract getekend bij initiatiefnemer Natuur en Milieu. De sector heeft een gezamenlijke doelstelling geformuleerd.

“Steeds meer is men zich bewust van het belang van een duurzame toekomst. Het verduurzamen van de mobiliteit en daarmee de mobiliteit van de klanten heeft de volledige aandacht. Zowel Multilease als Multirent werken pro-actief aan milieuvriendelijke oplossingen die aansluiten op de mobiliteitsbehoefte van de klanten en werken graag mee aan een schoner en beter leefmilieu”, aldus holdingbedrijf Markeur.

Multilease en Multirent moeten onder het contract in 2012 en komende jaren meer zuinige en schone auto’s aanschaffen met een gemiddelde CO2-uitstoot onder de 120 gram.

Foto v.l.n.r.: Ed Vriesema (directeur Multilease), Tjerk Wagenaar (directeur Natuur & Milieu), Jereoen Veldman (directeur Multirent)

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
10 april 2026
Genesis opent eerste Europese dealervestiging in Almere
10 april 2026
Arval: Bedrijven niet klaar voor strengere regels verbrandingsmotoren
10 april 2026
CBS: 1 op de 5 auto’s heeft elektromotor
10 april 2026
De eeuwige zoektocht naar het juiste gereedschap
9 april 2026
Recordomzet WashTec in 2025
9 april 2026
Hier krijg je de meeste flitsboetes van Nederland
Meest bekeken berichten
Recente reacties