Leasemaatschappij Multilease en autoverhuurbedrijf Multirent, beide onderdeel van Markeur, hebben het Cleaner Car-contract getekend bij initiatiefnemer Natuur en Milieu. De sector heeft een gezamenlijke doelstelling geformuleerd.

“Steeds meer is men zich bewust van het belang van een duurzame toekomst. Het verduurzamen van de mobiliteit en daarmee de mobiliteit van de klanten heeft de volledige aandacht. Zowel Multilease als Multirent werken pro-actief aan milieuvriendelijke oplossingen die aansluiten op de mobiliteitsbehoefte van de klanten en werken graag mee aan een schoner en beter leefmilieu”, aldus holdingbedrijf Markeur.

Multilease en Multirent moeten onder het contract in 2012 en komende jaren meer zuinige en schone auto’s aanschaffen met een gemiddelde CO2-uitstoot onder de 120 gram.

Foto v.l.n.r.: Ed Vriesema (directeur Multilease), Tjerk Wagenaar (directeur Natuur & Milieu), Jereoen Veldman (directeur Multirent)

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 september 2025
Fastned Gentbrugge als blauwdruk
17 september 2025
Met Logpay-kaart ook naar Argos en amiGo
17 september 2025
VNA ziet mobiliteitstransitie stilvallen
17 september 2025
BOVAG negatief over ‘pseudo-eindheffing’
17 september 2025
Revisiemotor gaat stuk: non-conformiteit in de werkplaats
16 september 2025
RAI Vereniging: Mobiliteitsplannen onvoldoende
Meest bekeken berichten
Recente reacties