Met ingang van 15 augustus is Betsie Brink de nieuwe directeur OOMT en Bedrijfsraad Motorvoertuigenbedrijf en Tweewielerbedrijf. Zij volgt Bea Berndsen op, die onlangs startte als directeur bij OBT.

“Ik kijk ernaar de leiding op me te nemen van bureau OOMT en de Bedrijfsraad. Springlevende organisaties met meer dan zestig initiatieven om trots op te zijn”, aldus Brink. Tot voor kort was Brink manager bij Fundeon (Kennis- en Adviescentrum Bouw en Infra) waar zij verantwoordelijk was voor de uitvoering van sectorale dienstverlening op het gebied van loopbaanontwikkeling, certificering leermeesters en duurzame inzetbaarheid.

OOMT is het Opleidings- en Ontwikkelingsfonds voor de mobiliteitsbranche en maakt zich sterk voor vakmanschap. De Bedrijfsraad is het cao- en overlegplatform van werkgeversorganisatie BOVAG en werknemersorganisaties FNV Metaal, CNV Vakmensen en De Unie.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
7 januari 2026
Revisie op industriële schaal
6 januari 2026
Apollo lanceert Aspire 5 voor hoge segment
6 januari 2026
Record in occasionverkoop door autobedrijf
6 januari 2026
Vrooam over de keuze voor PHE
6 januari 2026
Immigrant tussen de ‘digital natives’
5 januari 2026
Winterweer stimuleert bandenverkoop
Meest bekeken berichten
Recente reacties