Michaël Melchior is de nieuwe marketingmanager voor Metalak Benelux. In deze functie zal hij de recent gelanceerde positionering van Metalak als Partner in Proces verder verstevigen, onder andere door het verder uitrollen van Metalak Business Support.

Met deze tool haalt Metalak meer winst uit het schadeherstelbedrijf door processen te optimaliseren. Daarnaast zal de nieuwe manager zich bezighouden met de implementatie van de strategie voor e-business.
Hij bekleedde ruim tien jaar verschillende sales- en marketingfuncties bij onder andere J&T Autolease en GE Fleet Services.

“Na een carrière in de autoleasebranche was ik op zoek naar een nieuwe uitdaging met een sterkere focus op marketing en e-business. Het enthousiasme van Bas van de Ven, de professionaliteit van de gehele organisatie en de sterke positie in de Nederlandse en Belgische markt, hebben mij naar deze rol binnen Metalak gebracht”, aldus Melchior.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 oktober 2025
GRS-partnerbijeenkomst nieuwe stijl maakt uitbreiding netwerk wereldkundig
21 oktober 2025
Zwaardere crashtests onthullen zwakke plekken in autostoeltjes
21 oktober 2025
‘Ik ben geboren in een bak met olie’
20 oktober 2025
‘Gebruikte EV verkoopt sneller met SOH-certificaat accu’
20 oktober 2025
Merkgebonden aftermarket wil zich profileren via Automechanika
17 oktober 2025
BASF Coatings zelfstandig verder met Carlyle
Meest bekeken berichten
Recente reacties