Unimotive Wielservicematerialen heeft haar website vernieuwd en presenteert op de Autoprofessioneel en Schadeherstel Vakbeurs in Hardenberg de nieuwe productlijn Premium Fasteners. Deze lijn bevat meer dan 1.100 referenties bevestigingsmaterialen, gericht op de automotive aftermarkt.

Gijs Jespers van Unimotive/Sinatec Europe: “We hebben gekeken naar de behoefte in de markt en de algemene trend van de bestaande lijnen doorgezet in deze nieuwe productlijn. Premium Fasteners heeft een eenvoudig opgebouwde artikelnummering, verpakkingseenheden gebaseerd op basis van courantie en overzichtelijke documentatie.”

Volgens eigen zeggen is Unimotive een van de weinige, of misschien wel de eerste, die de bevestigingsmaterialen beschikbaar stelt in kleinverpakkingen. “De garagist is dan niet verplicht om grote aantallen aan te schaffen. Daarnaast leveren wij onze goederen exclusief aan de grossier, wat uniek is met deze productgroepen”, aldus Jespers.

Unimotive Wielservicematerialen is onderdeel van Sinatec Europe. De moedermaatschappij is de exclusieve distributeur van de merken Sinatec Automotive Components & Unimotive met productgroepen als Sinatec Flat Blades, Sinatec Automotive Clips en Sinatec Zekeringen & Kabelschoenen. Sinatec verzorgt ook de gehele voorraadinrichting bij de grossier.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 september 2025
Fastned Gentbrugge als blauwdruk
17 september 2025
Met Logpay-kaart ook naar Argos en amiGo
17 september 2025
VNA ziet mobiliteitstransitie stilvallen
17 september 2025
BOVAG negatief over ‘pseudo-eindheffing’
17 september 2025
Revisiemotor gaat stuk: non-conformiteit in de werkplaats
16 september 2025
RAI Vereniging: Mobiliteitsplannen onvoldoende
Meest bekeken berichten
Recente reacties