Nissan breidt het dealernetwerk uit met een nieuwe vestiging in Oosterhout. Autobedrijf Leendert van den Born start per 1 februari 2014 als verkoop- en -servicedealer van het merk, waarmee het nu vier Nissan-vestigingen heeft.

“Met de vestiging in Oosterhout worden klanten in de zuidelijke provincie nog beter bediend. Ook na de verkoop, want een auto aanschaffen brengt ook zorgvuldige nazorg met zich mee in de vorm van service en onderhoud”, zegt directeur en eigenaar Bart van den Born.

Leendert van den Born opereert nu in Breda, Roosendaal en in Tilburg onder de naam Garage Denissen. Het autobedrijf begon in 1967 met een Fina-pompstation in Breda, dat in de loop der jaren uitgroeide tot een allround-autobedrijf. In 1980, na de realisatie van een nieuw pand aan de Spinveld in Breda, kwam daar Nissan bij.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
6 maart 2026
Ayvens: Slechts kwart leaserijders is vrouw
6 maart 2026
Bandenindustrie viert innovatie en uitmuntendheid met dertien awards
6 maart 2026
Autoverzekering in Rotterdam het duurst
6 maart 2026
Dreigen in plaats van praten: garage betaalt € 9000 leergeld
5 maart 2026
Liqui Moly introduceert velgenreiniger Premium
5 maart 2026
Caruso wordt lid van ADPA
Meest bekeken berichten
Recente reacties