Nissan breidt het dealernetwerk uit met een nieuwe vestiging in Oosterhout. Autobedrijf Leendert van den Born start per 1 februari 2014 als verkoop- en -servicedealer van het merk, waarmee het nu vier Nissan-vestigingen heeft.

“Met de vestiging in Oosterhout worden klanten in de zuidelijke provincie nog beter bediend. Ook na de verkoop, want een auto aanschaffen brengt ook zorgvuldige nazorg met zich mee in de vorm van service en onderhoud”, zegt directeur en eigenaar Bart van den Born.

Leendert van den Born opereert nu in Breda, Roosendaal en in Tilburg onder de naam Garage Denissen. Het autobedrijf begon in 1967 met een Fina-pompstation in Breda, dat in de loop der jaren uitgroeide tot een allround-autobedrijf. In 1980, na de realisatie van een nieuw pand aan de Spinveld in Breda, kwam daar Nissan bij.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 september 2025
RAI Vereniging: Mobiliteitsplannen onvoldoende
16 september 2025
Helft elektrische rijders haalt actieradius niet
16 september 2025
Cor Baltus draagt stokje over aan Marco Faulenbach
16 september 2025
Chinees aanbod op AutoScout24 stijgt 34 procent
16 september 2025
Nog drie dealerbedrijven voor Omoda & Jaecoo
16 september 2025
3D-geprinte onderdelen uit afval
Meest bekeken berichten
Recente reacties