Star Automaterialen, een keten in automaterialen, -accessoires en gereedschappen heeft onlangs een vijfde filiaal geopend. Naast drie winkels in Amsterdam en één in Amersfoort, wordt vanuit het nieuwe pand aan de Fotograaf in Duiven de vakhandel ieder half uur beleverd.

Mede-eigenaar van de nieuwe vestiging is Harun Yurt, die inmiddels tien jaar in de branche werkzaam is. Als bedrijfsleider is Marco van Campen aangetrokken. Hij heeft zeventien jaar ervaring. In totaal bestaat het team uit zes medewerkers.

“We beschikken over 1.700 vierkante meter aan onderdelen. Scherper geprijsd dan al onze concurrenten”, aldus Yurt. Star Automaterialen levert ondermeer merken als Bosch, SKF, Continental, Luk en ABS.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 september 2025
Samenwerking Ayvens en Plugsurfing
3 september 2025
Vakgarage grootste groeier in stagnerende formulemarkt
3 september 2025
1975-2025: EQUIP AUTO, 50 jaar passie
3 september 2025
Crisis is het nieuwe normaal
2 september 2025
1,2 procent meer occasions verkocht in augustus
2 september 2025
Uitstoot nu al onder doelstelling 2030
Meest bekeken berichten
Recente reacties