Jaco Ockhuisen is per 1 februari begonnen als verkoopdirecteur bij IT-specialist Mivar Group. Ockhuisen was vanaf april 2010 verantwoordelijk voor de sales en consultancy bij Uname IT en maakt nu de volgende stap bij Mivar Group.

Hij ziet MivarGroup als een snel groeiende onderneming, waar hij verantwoordelijk is voor zowel de verkoopbinnendienst als buitendienst. Ockhuisen zal zijn jarenlange ervaring gaan overbrengen op de enthousiaste specialisten in zijn team.

Mivar Group streeft volgens Chris Kimman naar efficiency en effectiviteit, iets waarin Jaco een belangrijke rol zal spelen. Hij zal een belangrijke bijdrage gaan leveren in het coachen van de adviseurs en accountmanagers, zodat zij de klanten van Mivar Group optimaal van dienst kunnen zijn.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 maart 2026
Robert van Barneveld nieuwe directeur MahaExplora
4 maart 2026
Continental zegt vaarwel tegen kolen en zware stookolie
4 maart 2026
In dit grote Europese land zijn in februari 2026 slechts 12 benzineauto’s verkocht
4 maart 2026
Igus introduceert keramische kogellagers: 65x slijtvaster
4 maart 2026
Twee nieuwe productgroepen voor Hengst Filtration
4 maart 2026
Werk-privébalans
Meest bekeken berichten
Recente reacties