Klanten van OEC Nederland kunnen hun occasions nu rechtstreeks koppelen met de website Handelsprijzen.nl. Hierdoor neemt het aanbod op het portaal toe met dat van circa 650 autobedrijven. Alfa Romeo- en Mercedes-Benz-dealer Wensink gaat als eerste gebruiken de nieuwe koppeling. Eerder deze week is bekend geworden dat ook het occasionaanbod op Autowereld.nl is gegroeid door de aansluiting op Carsoft-DMS en Autopresentatie van OEC.

Met Handelsprijzen.nl kunnen autobedrijven hun voorraad aan particulieren aanbieden tegen de gebruikelijke verkoopprijs, terwijl collega-autobedrijven mits gewenst diezelfde auto kunnen zoeken en bekijken op basis van B2B-condities. “Op Google hebben onze merkgerichte sites een hoge ranking, ofwel ze komen al snel in beeld voor de consument die gericht zoekt”, stelt Linus Geerts, directeur en oprichter van Handelsprijzen.nl.

Met deze samenwerking worden ook exclusieve merkportalen ontsloten, zoals die van Mercedes-Benz, Landrover, Chrysler en Saab. Deze landelijke portalen draaien volledig op het OEC-systeem Customer Connect / Autopresentatie.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
20 mei 2025
Marc Oudshoorn directeur ASN Groep
20 mei 2025
Xavier Chardon wordt ceo Citroën
20 mei 2025
Broekhuis neemt Jansen2Wielers Barneveld over
20 mei 2025
Euromaster ondersteunt Voedselbanken Nederland
20 mei 2025
Vijf nieuwe servicepunten KwikFit voor e-bikes
20 mei 2025
ARN: 98,8 procent van gewicht auto hergebruikt
Meest bekeken berichten
Recente reacties