Valeo Service kwam in september met een aanvulling op haar Classic-gamma door de lijn radiateuren toe te voegen aan de startmotoren en dynamo’s. In november dit jaar volgt in Nederland ook de lijn koppelingen. Tijdens de internationale vakbeurs Equip Auto in Parijs heeft het bedrijf uit Helmond laten weten ook nog met een primeur te komen op het gebied van filters.

“Wij komen met een marktdekkend programma van olie- en brandstoffilters. Valeo levert al interieurfilters en dit is een prima aanvulling. Het filterprogramma zal in ons land begin 2012 worden gelanceerd”, legt algemeen directeur Menno Schönlank uit.

Het Classic-programma bestaat op dit moment uit 214 productvariaties, waarmee 75 procent en de gehele top twintig van het wagenpark van tien jaar en ouder gedekt wordt.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 april 2026
Eerste AD Experts openen via Hofland automateriaal
14 april 2026
Free2move zet nog eens 40 elektrische Opels in Amsterdam
14 april 2026
Trendrapport duurzame mobiliteit 2026: ondernemers twijfelen
14 april 2026
AAG breidt aanwezigheid in Spanje uit
14 april 2026
‘Je hebt geen auto van een ton nodig om lol te hebben’
14 april 2026
Samenwerking Vrooam en PHE zichtbaar in formulelandschap
Meest bekeken berichten
Recente reacties