De omzet en het resultaat in het eerste kwartaal van 2011 is bij Stern Auto omhoog gegaan ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar. Stern zag met name de verkoop van nieuwe persoonsauto’s en bedrijfswagens flink stijgen.

De omzet is op 270 miljoen euro uitgekomen ( 5,8 procent) en het resultaat na belasting op 2,3 miljoen euro tegenover 1,6 miljoen euro in dezelfde periode een jaar eerder. Het resultaat voor belastingen is gestegen tot 3,1 miljoen euro.
Stern ziet 2011 positief tegemoet vanwege kostenverlaging, efficiencyverbeteringen en rekent op een verdere verbetering van de zakelijke markt. Omzetgroei moet dan ook vooral komen van hogere volumes en verkoopprijzen op de zakelijke markt. De groeiverwachtingen zijn na 2011 beperkt, maar Stern signaleert wel positieve marktontwikkelingen.

Onlangs heeft Stern Groep zijn laatste zeven tankstations verhuurd, dan wel verkocht. De langlopend verhuurde tankstations worden voortaan beschouwd als onderdeel van de vastgoed portefeuille van Stern Groep.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 november 2025
Bob Velthuis beoogd voorzitter BOVAG Onafhankelijke Autobedrijven
21 november 2025
Gaspedaal.nl analyseert 14 miljoen apk-rapporten
21 november 2025
‘Geen grossierswisseling voor een concept’
21 november 2025
Meer en meer particulieren aan de EV
20 november 2025
Van Mossel neemt twee Britse dealergroepen over
20 november 2025
TransConnect breidt uit op Duitse markt
Meest bekeken berichten
Recente reacties