Deze week is het onderzoeksplatform Autolease.tevreden.nl gelanceerd. Dit platform is gestart om leaserijders een objectieve benchmark te geven over de tevredenheid ten aanzien van hun leasemaatschappij. De Vereniging Auto Van de Zaak (VAvdZ) is de officiële partner van dit platform.

Huisman, voorzitter van de Vereniging Auto Van De Zaak: “Met deze samenwerking worden de kwaliteit en professionaliteit van onze verkiezing gewaarborgd. Twee partijen die elkaar aanvullen en versterken met als resultaat een objectieve benchmark voor de berijder, een mooie volgende stap in de goede richting.”

Vorig jaar publiceerde VAvdZ al de resultaten van een gehouden enquête ten aanzien van de tevredenheid onder berijders over leasemaatschappijen. De winnaar van 2011 was Arval. Voor 2012 was VAvdZ op zoek naar een onderzoeksbureau die een branche brede oplossing kon bieden, een professionele tevredenheidsmeting met transparantie in resultaten naar berijders, wagenparkbeheerders en leasemaatschappijen. Deze is nu dus gevonden in Tevreden.nl.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 mei 2026
ACM akkoord met overname Bovemij door a.s.r.
19 mei 2026
Nettowinst Autodoc verdubbeld in eerste kwartaal
19 mei 2026
Vrouwen kiezen opvallend vaak voor deze verdwijnende techniek
19 mei 2026
Volgende generatie aan het roer van Möller Autoschade
19 mei 2026
LKQ geeft gas
18 mei 2026
Volvo ziet ook in online verkoopmodel belangrijke rol voor dealer
Meest bekeken berichten
Recente reacties